fbpx
KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA LIVE W PARKU SYBIRAKÓW W RZESZOWIE - 20 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 18:00

AKTUALNOŚCI

22.03.2019

Rekolekcje & Warsztaty JSJD

W dniach 22-24 marca 2019 r. odbędą się rekolekcje i warsztaty muzyczne Rodziny Jednego Serca Jednego Ducha. W tym roku będą mieć one miejsce w Domu Rekolekcyjnym TABOR w Rzeszowie (ul. Połonińska 25).

Transmisja ONLINE z Drogi Krzyżowej:
https://www.facebook.com/jednego.serca.jednego.ducha/videos/844493149221403/

Tradycyjnie rozpoczniemy je Nabożeństwem Drogi Krzyżowej w piątek 22 marca o godz. 20:00 w kościele pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie, ul. Dąbrowskiego 71. Wszystkich chórzystów i muzyków pragnących włączyć się w oprawę tego wydarzenia zapraszamy na próby, które zaplanowano 11 i 18 marca 2019 r., o godz. 18,30 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie.

Tegoroczne rekolekcje-warsztaty poprowadzi Hubert Kowalski, Jan Budziaszek oraz nasi JSJD-owi kapłani – ks. Andrzej Cypryś i ks. Mariusz Mik.

Jest to czas przygotowania duchowego, by po świętach wielkanocnych zabrać się do pracy nad przygotowaniem uwielbienia w Boże Ciało. Skoro przygotowujemy Koncert JSJD, to podczas rekolekcji będzie też czas na wspólne muzykowanie pod batutą Huberta Kowalskiego. Zapraszamy nie tylko chórzystów i instrumentalistów, ale wszystkich, którzy czują się związani z Rodziną Jednego Serca Jednego Ducha, pragną z nami spędzić ten czas, zintegrować się i pomodlić.
Zakwaterowanie w Domu Rekolekcyjnym w pokojach 4-osobowych (przeważnie). W pokojach jest pościel.

Opłata za całość rekolekcji – 150 zł.
Wariant bez noclegu – 100 zł.

Wszelkich opłat dokonujemy na miejscu podczas rejestracji.

Podczas rekolekcji będzie działać nasze JSJDowe „przedszkole”.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: chor@jednegoserca.pl