Jan Budziaszek

Pomysłodawca koncertu Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie. Muzyk-samouk pochodzący z Krakowa. Swoją przygodę z graniem na poważnie zaczął od spotkania z Tomaszem Stańką i pracą jako jego „sparringpartner”. Od 1966 roku związany z zespołem Skaldowie, choć w swojej muzycznej karierze grywał również z takimi gwiazdami jak Janusz Muniak, Jarosław Śmietana czy Maryla Rodowicz. Zagrał ponad 5000 koncertów, nagrał 30 płyt, a ponadto jest autorem wielu godzin muzyki na potrzeby teatru i telewizji. Jan Budziaszek dzisiaj to nie tylko legendarny muzyk, ale również świecki rekolekcjonista i autor wielu książek z serii „Dzienniczek Perkusisty”. W 2006 roku został odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Srebrnym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Ks. Mariusz Mik

Duszpasterz, który powziął pomysł Jana Budziaszka i od 2003 roku z powodzeniem go realizuje pracując rzetelnie nad jego organizacyjnym aspektem. Obecnie proboszcz Parafii Świętego Stanisława BM w Boguchwale. Jest także członkiem Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym oraz Duszpasterzem Diecezjalnym Odnowy w Duchu Świętym.

Ks. Andrzej Cypryś

Ksiądz, bez którego Koncert JSJD nie mógłby się odbyć. Razem z ks. Mariuszem skrzętnie dopilnowuje każdy szczegół organizacyjny, administracyjny, a nawet artystyczny koncertu. Na co dzień pełni funkcję dyrektora Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie, a także Duszpasterza Akademickiego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.