fbpx
KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA LIVE W PARKU SYBIRAKÓW W RZESZOWIE - 20 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 18:00

AKTUALNOŚCI

11.11.2020

Koncert „BoguChwała Niepodległej” już 11. listopada

Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha zaprasza na wyjątkowy koncert „BoguChwała Niepodległej”, który odbędzie się 11 listopada 2020 r. o godz. 19.00, w Kościele pw. Św. Stanisława BPA w Boguchwale (ul. Suszyckich 3).

Koncert jest skierowany do szerokiego grona odbiorców, a ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju odbędzie się on na żywo oraz on-line. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Udział na żywo
Ilość miejsc jest ograniczona (30). Wymagana rejestracja na stronie: jednegoserca.pl/BoguChwalaNiepodleglej

Transmisja on-line na żywo na
https://youtube.com/jednegoserca.pl
https://facebook.pl/jednego.serca.jednego.ducha
a także na stronie głównej Koncertu (jednegoserca.pl).

 

 

Celem koncertu jest zwiększenie zaangażowania mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia w świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas koncertu każdy będzie miał czas na chwilę refleksji nad faktem, że najwyższą wartością dla Polaka powinna być wolna i niepodległa Ojczyzna oraz wolność, którą powinniśmy pielęgnować przez kolejne pokolenia.

Partner koncertu: Gmina Miasto Boguchwała.

Koncert jest częścią realizowanego przez Fundację Jednego Serca Jednego Ducha Zadania pn. „Dla Niepodległej – Talent, Świadectwo, Koncert”. 

Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.