fbpx
KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA LIVE W PARKU SYBIRAKÓW W RZESZOWIE - 20 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 18:00

AKTUALNOŚCI

20.09.2020

Koncert JSJD 2020 Live

Zapraszamy na Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020, który odbędzie się 20 września 2020 r. o godz. 18:00 w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie. Śpiewamy najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne uwielbiając Pana Boga w wielkiej Rodzinie Jednego Serca Jednego Ducha.

W tym roku z racji pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 zachowujemy zasady zapewniające bezpieczeństwo artystów i uczestników Koncertu. Liczba uczestników jest ograniczona do 5000. Uczestnictwo w Koncercie jest możliwe tylko wcześniejszej rejestracji na stronie: https://jednegoserca.pl/koncert-2020 . Mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc, w razie rezygnacji prosimy o krótką informację na adres: fundacja@jednegoserca.pl. Dziękujemy! 

Udając się na Koncert należy zapoznać się z REGULAMINEM oraz wziąć ze sobą:

1. Wydrukowany bilet, który otrzymają Państwo w formie elektronicznej po zarejestrowaniu się na wydarzenie
2. Uzupełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia w dniu Koncertu – POBIERZ

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przy wejściu na plac koncertowy uczestnicy okazują bilet rejestracji, ankietę o stanie zdrowia, podlegają dezynfekcji rąk, badaniu temperatury ciała, okazują lub jeśli nie mają otrzymują maseczki/przyłbice.

Uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa, zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, z wyjątkiem uczestnika z dzieckiem poniżej 13 roku życia, osoby z orzeczeniem niepełnosprawności, z orzeczeniem potrzeby kształcenia specjalnego, lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie lub osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, zrealizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca

 

 

Dofinansowano z budżetu Gminy Miasto Rzeszów