fbpx
KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA LIVE W PARKU SYBIRAKÓW W RZESZOWIE - 20 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 18:00

AKTUALNOŚCI

02.11.2020

Wystawa „Dla Niepodległej”

Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha zaprasza na wystawę czasową na temat poszanowania praw i godności człowieka w nauczaniu i działalności św. Jana Pawła II, Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz wybranych Bohaterów narodowych z regionu Podkarpacia.

Celem wystawy jest upowszechnianie wzorów i postaw patriotycznych, upamiętnianie twórców polskiej wolności: m.in. św. Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego oraz bohaterów narodowych pochodzących z Regionu Podkarpacia a także wzmocnienie poczucia wspólnoty wielopokoleniowej w oparciu o wartości wpisane w polską tradycję państwową i
narodową.

Wystawę można oglądać do 10. grudnia 2020 r., bezpłatnie w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie (ul. Witolda 11a), który jest Partnerem Fundacji Jednego Serca Jednego Ducha w organizacji wystawy.

Wystawa jest częścią realizowanego przez Fundację Jednego Serca Jednego Ducha Zadania pn. „Dla Niepodległej – Talent, Świadectwo, Koncert”. 

Autorem grafik jest Katarzyna Kotlińska.

Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.