fbpx
Wesprzyj Koncert Jednego Serca Jednego Ducha
KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA LIVE W PARKU SYBIRAKÓW W RZESZOWIE - 20 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 18:00

AKTUALNOŚCI

..

Stalowa Wola Jednego Serca

15. sierpnia w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Stalowej Woli odbył się niezwykły Koncert Rodziny Jednego Serca Jednego Ducha. Koncert historyczny, bowiem jak dotąd występ tak wielu artystów z niemal pełnym programem muzycznym nie był prezentowany w żadnym innym mieście. 

Rodzina JSJD zagościła na Nadsańskich Błoniach na zaproszenie J. E. Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza oraz Prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego.

Spotkaliśmy się Stalowej Woli w rocznicę Cudu nad Wisłą, aby podziękować Bogu za ponad tysiącletnią opiekę nad naszym Narodem. Jak zaznaczył Jan Budziaszek otwierając Koncert, w całej historii naszego narodu, zawsze w najtrudniejszych momentach zwracaliśmy się do Pana prosząc o ratunek i zbawienie za przyczyną naszej Królowej – Najświętszej Maryi Dziewicy. I tym razem znów stajemy przed Panem prosząc o to, aby w końcu wola Boża stała się wolą każdego z nas. 

Kierownikiem muzycznym Koncertu był Marcin Pospieszalski. Chórem i orkiestrą dyrygował Hubert Kowalski, a na scenie wystąpili również: Jan Budziaszek, Beata Bednarz, Józef Skrzek, Lidia Pospieszalska, Agnieszka Cudzich, Agnieszka Musiał, Anielka Kotlińska, José Antonio Meléndez, Robert Cudzich, Leopold Twardowski, Paweł Dusza, Marcin Spenner, Aneta Nurcek, Justyna Kopiszka,  ks. Jakub Bartczak, Piotr Łukaszewski, Andrzej Winiarz, Tomas Celis Sanchez, Łukasz Kluczniak, Daniel Pomorski, Piotr Cudzich, Kamil Cudzich, Mikołaj Pospieszalski, Bartek Kalinka, Orkiestra i Chór kameralny Jednego Serca Jednego Ducha.

Koncert transmitowany był na żywo na kanale TV TRWAM, a także za pośrednictwem internetu. Nagranie wciąż można obejrzeć pod linkiem: 
– https://youtube.com/jednegosercapl

lub
– https://facebook.com/jednego.serca.jednego.ducha