fbpx
KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA LIVE W PARKU SYBIRAKÓW W RZESZOWIE - 20 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 18:00

FAQ – ODPOWIADAMY NA WASZE PYTANIA

Zapraszamy na Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020, który odbędzie się 20 września 2020 r. o godz. 18:00 w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie. Śpiewamy najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne uwielbiając Pana Boga w wielkiej Rodzinie Jednego Serca Jednego Ducha.

W tym roku z racji pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 zachowujemy zasady zapewniające bezpieczeństwo artystów i uczestników Koncertu. Liczba uczestników jest ograniczona do 5000. Uczestnictwo w Koncercie jest możliwe tylko wcześniejszej rejestracji na stronie: https://jednegoserca.pl/koncert-2020 . Mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc, w razie rezygnacji prosimy o krótką informację na adres: fundacja@jednegoserca.pl. Dziękujemy! 

Udając się na Koncert należy zapoznać się z REGULAMINEM oraz wziąć ze sobą:

1. Wydrukowany bilet, który otrzymają Państwo w formie elektronicznej po zarejestrowaniu się na wydarzenie
2. Uzupełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia w dniu Koncertu – POBIERZ

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przy wejściu na plac koncertowy uczestnicy okazują bilet rejestracji, ankietę o stanie zdrowia, podlegają dezynfekcji rąk, badaniu temperatury ciała, okazują lub jeśli nie mają otrzymują maseczki/przyłbice.

Uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa, zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, z wyjątkiem uczestnika z dzieckiem poniżej 13 roku życia, osoby z orzeczeniem niepełnosprawności, z orzeczeniem potrzeby kształcenia specjalnego, lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie lub osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. 

 

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA:

1. Kiedy odbywa się Koncert?

Koncert odbywa się raz do roku, zawsze w uroczystość Bożego Ciała. Jednak w tym roku z powodu pandemii został przeniesiony na 20 września 2020 r.

2. Czy koncert jest biletowany?

W tym roku wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://jednegoserca.pl/koncert-2020

3. Gdzie odbywa się Koncert?

Koncert odbywa się na świeżym powietrzu w Parku Sybiraków, na Osiedlu Baranówka w Rzeszowie.

4. Czy można zarezerwować miejsca wśród publiczności?

Niestety nie. Koncert to wydarzenie otwarte, plenerowe, bez możliwości rezerwacji miejsc.

5. W jakich godzinach odbywa się koncert?

Koncert JSJD rozpoczyna się o godz. 18.00, a kończy ok. 22.00.

6. Czy organizatorzy koncertu zapewniają noclegi przyjezdnym?

Nie zajmujemy się organizowaniem noclegów na czas koncertu.

7. Czy w pobliżu Parku Sybiraków w Rzeszowie mieści się jakiś kościół, gdzie można by było uczestniczyć we mszy świętej w dniu Koncertu?

Oczywiście. Zaraz obok parku znajduje się Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Krakowska 18. Informacje o godzinach sprawowania mszy świętej w tym kościele można znaleźć na stronie internetowej http://podwyzszenie.pl/.

8. Jakimi liniami autobusowymi można dojechać z dworca głównego w Rzeszowie na miejsce koncertu?

Dokładne informacje, mapkę i rozkłady jazdy znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://rtm.erzeszow.pl/ w zakładce E-INFO.
Prosimy również zwrócić uwagę na aktualności publikowane na tej stronie, gdzie mogą pojawić się informacje nt. zmian kursów jazdy.

9. Jacy artyści wystąpią w tym roku na koncercie?

Dokładną listę artystów, którzy wystąpią na scenie JSJD znajdziecie na oficjalnym plakacie koncertu na dany rok (patrz NIEZBĘDNIK).

10. Do kiedy można zgłaszać chęć swojego udziału w chórze / orkiestrze JSJD?

Dokładne terminy zawsze podajemy z kilkutygodniowym wyprzedzeniem i są one publikowane w zakładce „DOŁĄCZ DO RODZINY JSJD”. Na dzień dzisiejszy dołączenie do chóru lub orkiestry nie jest już możliwe.

11. Czy chór i orkiestra JSJD koncertują w ciągu roku na terenie kraju?

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w takim składzie i repertuarze jest wydarzeniem jednorazowym w ciągu całego roku. Odbywa się tylko w święto Bożego Ciała w Rzeszowie (za wyjątkiem tego roku). Mimo to, Rodzina JSJD organizuje wiele innych mniejszych wydarzeń muzycznych, w których bierze udział mniejszy chór i orkiestra, np. kolędowanie, wieczory patriotyczne, droga krzyżowa. Coraz częściej grupę JSJD można również spotkać w innych miastach, podczas wydarzeń organizowanych przez inne podmioty, gdzie przyjeżdżamy na zaproszenie lub jako współorganizatorzy. Warto śledzić nas w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco dodajemy informacje co się u nas dzieje.

Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz do nas: chor@jednegoserca.pl