fbpx
Wesprzyj Koncert Jednego Serca Jednego Ducha
KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA LIVE W PARKU SYBIRAKÓW W RZESZOWIE - 20 WRZEŚNIA 2020, GODZ. 18:00

WYDARZENIA

17.09.2020

Solidarność – Nauczyciele i wartości

Spotkanie „Solidarność – Nauczyciele i wartości” nawiązuje do nauczania św. Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego na temat solidarności. Zostało zorganizowane na zakończenie peregrynacji obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności w diecezji rzeszowskiej 17 września 2020, o godz. 20:00 w parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie. 

Liczba uczestników ograniczona. Udział w spotkaniu będzie możliwy dla posiadających zaproszenia na podstawie zgłoszenia na stronie:

 

https://jednegoserca.pl/solidarnosc-2020

 

Wystąpią: Beata Bednarz, Agnieszka Cudzich, Agnieszka Musiał, Lidka Pospieszalska, Jan Budziaszek, Dariusz Kowalski, Hubert Kowalski, Marcin Pospieszalski, Leopold Twardowski, Full Power Spirit, Piotr Cudzich, Bartek Kalinka, Jan Baciak, Dawid Kosakowski, Kacper Kamiński, Paweł Makiel, kameralny Chór i Orkiestra Jednego Serca Jednego Ducha.

W związku z pandemią COVID-19 warunkiem udziału w spotkaniu jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, dezynfekcja rąk, pomiar temperatury ciała oraz posiadanie maseczki/przyłbicy.

 

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2020